Novinky

1. Cesty do USA

Nabízíme pro naše studenty, přátele, známé a všechny zájemce o cestování cesty šité na míru do USA: Např. 2 - 3 týdenní cestu po národních parcích západu (Sequoia, Yosemit, Yellowstone, Canyonlands, Bryce Canyon, Anthelope Canyon, Grand Canyon, Death Valley, Monument Valley atd.) a městech západu (Los Angeles, San Francisco, Salt Lake City, Las Vegas, Reno, Sacramento atd.) Cena od 50.000,- Kč
 

2. ONLINE KURZY 

Chcete se učit v pohodlí domova a přesto mít plnohodnotný kontakt s učitelem (audiovizuální - vidíte i slyšíte) i spolužáky, se kterými komunikujete a přesto platíte za kurz daleko méně? Zkuste tedy naše nové online kurzy s učitelem, tabulí, psaním, mluvením atd. Vyzkoušejte zdarma! Napište nám den a čas, kdy chcete vyzkoušet online výuku a my Vám obratem pošleme jednoduchou instrukci co udělat.

 

3. Dárek 2021/22 (k narozeninám, výročí atd.)

Věnujte svým blízkým, přátelům nebo kolegům kvalitní dárek: jakýkoliv kurz angličtiny nebo cestu do Anglie, Walesu, Skotska nebo Irska. Můžete si sami vybrat jaký druh kurzu (individuální, skupinový, online), délku kurzu, intenzitu apod. a my Vám připravíme kurz dle Vašeho přání, který můžete věnovat k narozeninám, výročí apod. dotyčné osobě. Podobně můžete vybrat leteckou cestu na britské ostrovy podle přání dotyčné osoby. Napište nám svůj dotaz a požadavky a my vše zařídíme.  Pište na lminarik@volny.cz

 

4. Školní rok 2021/22

Ve školním roce 2021/2022 máme pro Vás opět překvapení: Jako studenti našich kurzů můžete sami navrhnout termín cesty do anglicky mluvících zemí a my vše zorganizujeme. Navíc dostanete na takovouto cestu slevu. 

Kromě online kurzů angličtiny jsme tuto moderní formu vzdělávání rozšířili i na ruštinu. Další novinka: Pokud přivedete úplně nového studenta, dostáváte automaticky slevu 10% na Váš kurz a poukaz na relaxační masáž. A takových překvapení Vás bude čekat v našich kurzech více!