Pro zájemce o cestování jděte na   

 www.tourart.cz

 

Mimořádná nabídka:

Prodloužený víkend v Londýně

Termíny: každý  čtvrtek nebo pátek odlet z Brna (čtvrtek odpoledne nebo večer, pátek odpoledne nebo večer), návrat z Londýna každou sobotu, neděli nebo pondělí (přílet do Brna sobota, neděle, pondělí).

Letecky z Brna do Londýna a osobním autem z londýnského letiště Stansted do centra a hotelu!

Cena: 6.000,- Kč (2 noci), 6.800,- Kč (3 noci), 7.600,- Kč (4 noci) Tato cena závisí na momentální ceně letenek společnosti Ryanair a na počtu účastníků cesty (min. 2, max. 8). Vybereme vám a doporučíme nejlevnější termín podle vašich požadavků.
 
Cena zahrnuje zpáteční letenku, přepravu autem z Brna na letiště Brno-Tuřany a zpět, přepravu autem z letiště London Stansted do hotelu a zpět, ubytování 2 (3 nebo 4) noci v 3hvězdičkovém hotelu, anglická snídaně, průvodce, výlet po nejvýznamnějších památkách každý den, DVD film z cesty.
Co uvidíte? Buckingham Palace, Whitehall, Downing Street 10, výměna jízdní stráže, Tower, Tower Bridge, Katedrála sv.Pavla, London Eye, Muzeum Sherlocka Holmese, Big Ben, budovy Parlamentu, Westminster Abbey, Trafalgar Square, Národní Galerie, Britské Muzeum a také Scotland Yard atd.

Cesty do Anglie

Pro všechny zájemce o cestování po Anglii pořádáme letecké zájezdy kdykoliv v průběhu roku dle přání našich klientů. Využíváme nízkorozpočtových leteckých společností Ryanair (z Brna) a Easyjet (z Prahy). Dopravu v Anglii zajišťujeme osobními auty pro max. 8 osob, ubytování v hotelích, B&B. Tyto cesty mohou být na 3-4 dny nebo na přání libovolně dlouho. Z celé cesty obdržíte zdarma DVD "Má cesta do Anglie".

 

Příklad 3-4 denní cesty:

Varianta I.: East Anglia (Východní Anglie) - Cambridge (univerzitní město), Newmarket (Mekka jezdeckého sportu), Norwich (druhá nejvyšší katedrála v Anglii),   pobřeží Fens (nejúrodnější země na světě), Peterborough (katedrála), Ely atd.

Varianta II.: West England (Západní Anglie) - Bristol (Suspension Bridge), Wells (nejmenší katedrální město s nejkrásnější katedrálou v Evropě), Glastonbury (Opatství s místem odpočinku krále Artuše), Exeter (katedrála s nejdelší gotickou klenbou na světě), Torquay (rodiště A.Christie), Plymouth (přístav, odkud vypluli Pilgrim Fathers osidlovat Ameriku), Dartmoor (národní park), Tintagel (hrad - místo narození krále Artuše) atd.

 

Přibližná cena: letenka = 1.500,- - 2.500,- Kč, 3x ubytování v hotelu s anglickou snídaní (2lůžkový pokoj) = 3x 1.500,- Kč, přeprava autem = 2.000,- Kč

Celkem cca = 8.000,- Kč - 9.000,- Kč / 1 osoba na 4denní cestu

Výhody: Na základě situace lze zastavit prakticky kdekoliv, účastníci si mohou zkusit sami své znalosti angličtiny (např. check in, out....), na požádání si mohou vyzkoušet řízení auta pro příští již samostatnou vlastní cestu apod.

Minimální počet účastníků: 3     Maximální počet: 8

Vy si řeknete kdy, kam, jak dlouho, a my zpracujeme plán, který je flexibilní. Prakticky žádné přání není nesplnitelné.

Jakýkoliv dotaz Vám rádi zodpovíme.

 

Cesty do Skotska, Walesu a Irska

Pro velký zájem o individuální cesty letecky + autem  do Anglie rozšiřujeme  naši nabídku i do Skotska, Walesu a Irska. U Skotska a Irska je cena pro 3-4 denní cestu 9.000,- Kč na osobu (letenka, ubytování se snídaní, doprava autem po celé trase + DVD film "Má cesta do Skotska", "Má cesta do Irska".

Cesty do USA

Od roku 2015 pořádáme cesty do USA: West US TOUR zahrnuje třítýdenní okružní cestu po 7 státech západu USA včetně všech známých národních parků (Yosemite, Sequoia, Canyonlands, Bryce Canyon, Grand Canyon, Yellowstone.....) a měst jako Los Angeles, San Francisco, Salt Lake City, Las Vegas, Sacramento....)
South East US TOUR zahrnuje třítýdenní okružní cestu po 7 státech jihovýchodu USA včetně návštěvy  jižního výběžku Floridy Key West, Kennedyho vesmírného střediska, New Orleansu, Miami, Tampy atd.

 

Jakékoliv informace týkající se cesty Vám rádi okamžitě sdělíme na vyžádání!